REKLAM
X
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Home / Genel / Saraçoğlu Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Saraçoğlu Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Göbek ve bel bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak isteyenler buraya… Sizde sık sık göbeğinizden şikayetçi iseniz, “Göbeğimi nasıl eritebilirim?” diye düşünüyorsanız, bu kür tam sizlere göre.

Özellikle kadınların kendine dert edindiği göbek ve bel bölgesindeki yağlanma, vücudun en zor eritilen bölgelerindendir. Bu yazımızda göbek ve bel bölgesindeki yağlanmaları ortadan kaldıracak kürü aktaracağız. Detaylar yazımızda ;

Saraçoğlu Göbek Eriten Kür Tarifi

Malzemeler;

  • Yarım Limon Suyu
  • 1 Çay Kaşığı Pul Biber
  • 3-4 Yemek Kaşığı Yarım Yağlı Yoğurt

Hazırlanışı ve Tüketim Şekli

Hazırlanışı ve malzemeleri itibari ile oldukça basit bir kür olan Yoğurt Kürü düzenli kullanan kişilerin, spor yardımı ile 1 ay gibi kısa bir sürede göbek ve bel bölgesindeki yağlanmaların, gözle görülür derecede azaldığı aktarılmıştır. Uygun büyüklükteki kaba malzemeleri aktararak karıştırın ve her gece yatmadan 3-4 saat öncesinde tüketin. Burada dikkat etmeniz gereken nokta tam verim almak istiyorsanız kürü uyguladıktan sonra başka bir gıda tüketmeyin ve aralıklarla 3-4 bardak su tüketin. Bu kürü düzenli olarak 2 hafta uygularsanız, muhakkak sonuç alırsınız. 1 ay gibi bir sürede göbeğinizi spor yardımı ile tamamen eritebilirsiniz.

Bu kürün yanında sabah uyandığınızda aç karnına maydanoz ve limon tüketmeniz kilo vermenize ciddi şekilde yardımcı olacaktır. Ayrıca yine aynı şekilde sabah uyandığınızda doğal domates suyu içerseniz, çok kısa bir sürede tüm kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Saraçoğlu Bel, Boyun ve Sırt Ağrıları İçin Kür

Hareketsiz yaşam tarzı ya da uzun süre yanlış çalışmaya bağlı olarak oluşan sırt, bel ve …

One comment

  1. Limon yerine baska bir alternatifiniz varmı mi? Benim tansoyunum yıllardır 10/6 civarında seyrediyor. Ancak limon tüketince tansoyunum düşüyor. Herhangi bir sağlık problemim de yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir