REKLAM
X
Home / Genel / İbrahim Saraçoğlu Bel İnceltme Kürü

İbrahim Saraçoğlu Bel İnceltme Kürü

Diyet ve egzersizler yolu ile kolaylıkla kilo verebilirsiniz ama iş bölgesel zayıflamaya geldiğinde yöntemler biraz daha değişiyor. Ter derdi ince bir bel sahip olmak isteyen kadınlar için hazırladığımız bu yazımız sayesinde oldukça kısa bir sürede göbek ve bel bölgesindeki yağlarınızdan kurtulabileceksiniz.

Malzemeler;

  • 2 adet Domates
  • 3-4 adet Maydanoz
  • Yarım kesilmiş Limon

Hazırlanışı ve Tüketim Şekli;

REKLAM

Burada dikkat etmeniz gereken nokta, kullandığınız domatesin doğal olmasıdır. Domatesin doğal olduğunu anlamak için, ortadan ikiye bölün ve domatesin içindeki beyaz kısımları inceleyin. Eğer beyaz olan kısımları minimum seviyede ise o domates doğaldır.

Tüm malzemeleri blender vasıta ile sıvı kıvamına getirene kadar inceltin ve ardından yarım adet limonu sıkın. Bu kürden maksimum seviyede fayda sağlamak istiyorsanız sabahları aç karnına ya da akşamları uyumadan 1 saat önce tüketin.

REKLAM

Domatesin içeriğinde bulunan likopen maddesi, göbek ve bel bölgesindeki yağların parçalanmasında birebir etkilidir.

Bu kürü günde 1 bardak olmak şartı ile 1 ay boyunca tüketin ve ardından 10 gün ara verin ve sonra bu küre tekrardan devam edin.

Eğer domatese karşı bir alerjiniz yok ise bu kürü sürekli kullanabilirsiniz. Bu sayede sürekli sağlıklı ve fit bir görünümde olabilirsiniz.

REKLAM

Tüm bunların yanında beslenmenize dikkat edin. Mecbur kalmadıkça dışarıdan hazır gıdalar ile beslenmeyin, kendi yemeğinizi yapın. Unlu ve şekerli mamüllerden olabildiğince uzak durun. Günlük egzersizlerinizi yapın.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.