REKLAM
X
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Home / Genel / Saraçoğlu Bel, Boyun ve Sırt Ağrıları İçin Kür

Saraçoğlu Bel, Boyun ve Sırt Ağrıları İçin Kür

Hareketsiz yaşam tarzı ya da uzun süre yanlış çalışmaya bağlı olarak oluşan sırt, bel ve boyun ağrıları birçoklarımız için hayatı yaşanılmaz kılmaktadır. Bu ağrılar genellikle eklem ağrılarıdır ve yaşa bağlı olarak ilerleyen dönemlerde ortaya çıkmaktadır.

İstisnai olarak son yıllarda 20-30 yaş aralığındaki gençlerin yaşam kalitesinin düşüklüğüne bağlı olarak bu rahatsızlıklardan oldukça şikayetçi olmaya başlamıştır. Bu yazımızda basit eklem ağrılarınızı ortadan kaldıran kürümüzü sizler için hazırladık. Buyurun yazımızda;

Malzemeler;

  • Yarım su bardağı Portakal Suyu
  • 3 çay kaşığı Hindistan Cevizi Yağı
  • 5 su bardağı Ananas Suyu
  • 1 çay kaşığı Tarçın

Hazırlanışı ve Tüketim Şekli;

Ananasın içeriğindeki bromelain enzimi doğal bir ağrı kesici özelliği taşımaktadır ve eklem ağrıları için birebirdir. Portakal suyunda bulunan C vitamini eklem bağ dokularda tepkimeye yol açar ve iyileşme sürecinde etkili olur. Aynı şekilde Hindistan Cevizi Yağı eklem ve migren ağrılarına iyi gelmektedir.

Aktardığımız bilgilerin ardından kürün basit hazırlanışı ve kullanım şekli hakkında bilgi verelim; Burada yapmanız gereken tek şey tüm malzemeleri bir kaba koyduktan sonra güzelce karıştırmanız. Tüketim şekline gelince sabahları aç karnına, akşamları uyumadan 1 saat önce bu karışımı 1 su bardağı kadar tüketin ve 3 hafta boyunca düzenli şekilde uygulayın ardından 1 hafta ara verin ve tekrar 3 hafta kadar kullanmaya devam edin. Eklem ağrılarından eser kalmayacaktır.

Eğer hali hazırda kullanmakta olduğunuz bir ilaç var ise bu kürü uygulamadan önce doktorunuza danışın. Sağlıklı günler dilerim

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Taş Gibi Sert Yoğurt Nasıl Yapılır?

Yoğurdunu evde yapanların en çok dert ettiği konu, yoğurdun cıvık bir halde olmasıdır. Peki taş …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir