REKLAM
X
Home / Genel / Yaşar Alptekin Son Hali İle Şaşırtıyor

Yaşar Alptekin Son Hali İle Şaşırtıyor

Yaşar Alptekin son hali ile şaşırtıyor… Kimdir kaç yaşında aslen nereli evi canlı yayında olay oldu. İslami kimliğini ön plana çıkaran Yaşar Alptekin’in evi şaşırttı. Gençliğinde yakışıklılığı ile kızların hayran olduğu, model ve oyuncu Yaşar Alptekin yaşantısını tamamen değiştirmişti. Dindar bir yaşamı tercih eden Yaşar Alptekin İnstagram paylaşımlarında da değişimi gözler önüne seriyor.

Yaşar Alptekin Son Hali

Bir zamanların ünlü mankenlerinden Yaşar Alptekin kimdir, nerelidir? Yaşar Alptekin’in hayatı, nereli ve kim olduğu merak ediliyor.

Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuğu olan Yaşar Alptekin, anılarını anlattı. Alptekin, mutfağa geçerek kapuska yemeği yaptı. Yaşar Alptekin Kimdir? 10 Mart 1964 yılında Tekirdağ’In Şarköy ilçesinde doğan, Şarköy Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’a gelen Yaşar Alptekin, 1980 yılında mankenliğe başladı.

REKLAM

1981 yılında Günaydın gazetesinin düzenlemiş olduğu dans yarışmalarına katılarak birinci olan madalya kazanan Yaşar Alptekin, Hürriyet gazetesinin 1985 senesinde düzenlemiş olduğu, Halit Kıvanç’ın sunduğu yarışmaya katılarak “1985 yılı Fotoroman Kralı” seçildi. 1986 senesinde Yücel Çakmaklı’nın yönettiği ”Kuruluş” isimli televizyon dizisinde Orhan Gazi rolünü oynayan Yaşar Alptekin, 1986 yılında ”Kuruluş” filminde oynadığında Türkiye’nin en popüler mankenlerinden biriydi. Daha sonra, Halit Refiğ’in yönetmenliğini yaptığı “Teyzem” filminde Müjde Ar ile beraber oynayan Yaşar Alptekin bu alanlarda da fark edildi.

Beyaz Bisiklet, Çağdaş Bir Köle, Lambada, Kara Sevda, Seni Seviyorum, Mavi Melek gibi birçok yapımda rol alan Yaşar Alptekin, 1982 yılında askere gitti. Acemi birliğini bahriyeli olarak İskenderun’da yaptıktan sonra, İstanbul Sarıyer Orduevi’nde aşçı olarak askerliğini devam ettirdi.

Yaşar Alptekin Hayatı Nasıl Değişti?

Eskiden favori mekanlarının gece kulüpleri, disko ve barlar olduğunu söyleyen Yaşar Alptekin, Eyüp Sultan ve Aziz Mahmut Camileri gezdi ve anlattı. Alptekin : “Öğle namazlarını Eyüp Sultan’da, Cumaları da Aziz Mahmut Hüdai Camii’nde kıldığını, Türbeleri ziyarete gittiğini belirtti.

REKLAM
Yaşar Alptekin son hali

Alptekin, yaşadığı değişimi şöyle anlatıyor: “Benim kırılma noktam Sakıp Sabancı’nın cenaze namazı oldu. Ama ondan önce ben bir arayış içinde oldum. R2 ile ilgilendim, uzak doğu felsefesiyle ilgilendim. İnsanın rabbiyle tanışması için bir dibe vuruş şart. Ekonomik boşluklar, eski şöhretinizi bulamıyorsunuz…

Ben kimim? sorusunu sormaya başlıyorsunuz. O sırada bir arayış içine giriyorsunuz ve birçok insanın yaptığı hatayı yapmaya başlıyorsunuz. Bunu gören Rabbim de bana yol gösterdi…

Yaşar Alptekin’in İlk eşi Nilgün Altınyayla ile ile Paris’e bir defileye gittiğinde tanışmış, daha sonra da 1991 yılında evlenmişler 4 yıl evli kaldıktan sonra boşanmışlar. Bu evliliğinden Ayris adında bir kızı var. İkinci evliliğini ise 2015 senesinin sonlarına doğru yaptı. Düğünü İslâmî usullere göre yapıldı.

1964 doğumlu olan Yaşar Alptekin yaşadığı değişim sonrası magazin dünyasından deyim yerindeyse adeta elini eteğini çekmişti. Geçtiğimiz aylarda İslami şartlara göre evlenen Yaşar Alptekin bugün magazin dünyasına eviyle ilgili düştü.

EVİNDE LAMBADA DANSI YAPIYOR

İslam kimliğini ortaya çıkaran Yaşar Alptekin’in evinde olan ise insanları şoke etti. Büyük bir aynası olan Yaşar Alptekin’in Lambada şarkısında dans ettiği söylendi.

EVİNDE TELEVİZYON YOK

REKLAM

Evinde televizyon olmadığı gözlenen Yaşar Alptekin’in sade evi dikkat çekti. Kütüphanede süs havuzu bulunan Yaşar Alptekin’in bu konsepti ise şaşırttı.

Evinin çok düzenli olduğu görünen Yaşar Alptekin’in bir çocuğu bulunuyor.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.