REKLAM
X
Home / Genel / Vücudunuzdan Tüm Zehri Çıkarıyor!!

Vücudunuzdan Tüm Zehri Çıkarıyor!!

Ayak detoksu ile beraber vücudumuzdan tüm zehirli toksinleri atmak artık çok basit ve daha kolay. Ayak detoksu ile beraber belli bir süre içinde uzmanlar tarafından verile yiyecekleri içecekleri kullanmak zorunda kalmadan ayaklarınızdan tüm zehirli toksinleri atarak yaşam kalitenizi arttırarak ve uzmanlar tarafından verilen kimyasal madde içerikli ilaçları kullanmadan eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

REKLAM

Yapılan son araştırmalara göre uzmanlar, ayaklarımızın direkt olarak vücudun en önemli sistemlerine ve organlarına bağlanan doğal enerji bölgelerine sahip olduklarını dile getirmektedirler. Bu da demek oluyor ki vücudumuzun ayaklar yoluyla tüm zararlı toksinlerden kurtulabileceğimiz anlamına geliyor.

Bizde siz değerli okurlarımız için vücudunuzdan tüm zehirleri ayak yoluyla çıkarabileceğiniz 4 mucizevi yöntemden, malzemelerinden. yapılışından ve uygulanışından bahsedeceğiz;

REKLAM

İYONİK AYAK BANYOSU

Malzemeler

  • 1 Su bardağı deniz tuzu
  • Bir bardak banyo tuzu( epsom tuzu)
  • 2 bardak kabartma tozu

Bir tencereye 4 su bardağı su ekleyin suyu 10 dk kaynattıktan sonra tüm malzemeleri içine ekleyerek 15 dk daha kaynamaya bırakın. Daha sonra ayaklarınızı içine koyacağınız bir kabı ılık su ile doldurun ve içerisine yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyin. Bu suyun içerisine de daha önce hazırladığınız karışımı ekleyin. İyi bir sonuca ulaşmak için ayaklarınızı bu karışımın içinde 30 dk kadar bekletin ve ayaklarınızda olan mükemmel rahatlamaya ve toksinlerden arınmış haline kavuşun.

KİL DETOKSU

Malzemeler

  • Yarım su bardağı banyo tuzu
  • Yarım bardak kil

Ayağınızı koyacağınız bir kabı sıcak su ile doldurun. İçerisine yarım su bardağı banyo tuzunu ekleyin. Daha sonra kili tahta bir kaşık ile biraz su ile açıp karıştırın daha sonra ayağınızı koyacağınız kabın içerisine dökün. Bu uygulamadan da mükemmel bir sonuç almak için ayaklarınızı bu karışımın içinde 30 dk kadar bekletin. Ayaklarınızdaki mükemmel görüntüye inanamayacaksınız.

OKSİJEN DETOKSU

Malzemeler

  • 1 çorba kaşığı kuru zencefil tozu
  • 2 su bardağı oksijenli su

Ayaklarınızı koyacağınız kanı ılık bir su ile doldurup bütün malzemeleri içine atın. Bu karışından da en iyi sonucu almak için 30 dk ayaklarınızı bu suda bekletin. Ayaklarınızda olan bu hissi unutamayacaksınız.

ELMA SİRKESİ DETOKSU

REKLAM

Malzemeler

  • Çeyrek fincan sirke

Çeyrek fincan sirkeyi ayaklarınızı koyacağınız kabın içerisinde ki suya dökün ve karıştırın. Karıştırdıktan sonra ayaklarınızı kabın içerisine koyun ve ayaklarınızı bu suyun içinde 1 dk bekletin. Tüm mikropların çıktığını görünce inanamayacaksınız.

About Dilara Kal

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.