REKLAM
X
Home / Bitkisel Sağlık / SİZ UYURKEN BİLE YAĞ YAKMANIZI SAĞLAYACAK BU KÜRÜ MUTLAKA DENEYİN

SİZ UYURKEN BİLE YAĞ YAKMANIZI SAĞLAYACAK BU KÜRÜ MUTLAKA DENEYİN

Kilo vermek için artık yorucu egzersizlere gerek yok. Kaynatılmış maydanoz suyu ile uyurken bile yağ yakabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken size vereceğimiz yağ yakan kürü hazırlamak.

REKLAM

Gün içerisinde fazla kalorili yiyeceklerden kaçınmanızın yanı sıra gece uyumadan 2 veya 3 saat önce yemek yememeye dikkat edersiniz. Uygulayacağınız yağ yakıcı kürün etkilerini kısa bir süre içerisinde fark edeceksiniz.

Yağ Yakıcı Kür Nasıl Yapılır

Yağ yakıcı maydanoz suyunu hazırlarken ilk önce maydanozları güzelce yıkayın. Eğer vaktiniz varsa geceden sirkeli suda bekletebilirsiniz. Daha sonra yarım litre su ile birlikte kısık ateşte kaynatılır. Kaynatılan su 10 dakika boyunca dinlenmeye bırakılır.

REKLAM

 Maydanoz suyu 10 dakika bekletildikten sonra istenilen zamanda içilir. 24 saat içerisinde istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Yağ yakıcı kürün bünyeye her hangi bir zararı yoktur. Aksine vücutta ki fazla toksinleri ve yağları atmaya yarar. Dikkat edilmesi gereken şey ise gece uyumadan önce mutlaka tüketilmesidir. Bu şekilde etkisini daha fazla hissedebilirsiniz.

REKLAM

Yağ Yakıcı Kür Faydaları

Yağ yakan kür sadece fazla yağları vücuttan atmakla kalmaz. Aynı zamanda karın ağrısına, böbrek taşı veya kum dökmelerine de yardımcı olur. Maydanozun içerisinde bulunan mineraller sayesinde ise cildinize detoks etkisi gösterir.

Düzenli kullanıldığı takdirde ise kırışıklıklardan kurtulmanızı sağlar.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Gaz Sancısına Ne İyi Gelir?

Gaz ağrıları en sık görülen mide şikayetlerinden biridir. Özellikle kalp krizi ile karışan gaz ağrıları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir