REKLAM
X
Home / Genel / Sigarayı Bırakma Kürü Saraçoğlu

Sigarayı Bırakma Kürü Saraçoğlu

Sigarayı bırakma kürünü oldukça güvenilir bir isim olan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın tavsiyesi ile sizlerle paylaşıyoruz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan sigarayı bırakmak isteyenlere özel kür. Saraçoğlu’nun önerdiği Karabaş otu ve kekik sigara bırakma kürü ile sigara alışkanlığınızdan kısa süre içinde kurtulabileceksiniz. Saraçoğlu’nun çok merak edilen sigara bıraktırma kürü yazımızın devamında yer alıyor, göz atmadan geçmeyin.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan sigarayı bırakmak isteyenlere müjde. Saraçoğlu tarafından önerilen Karabaş otu ve kekik kürü ile nikotin yerine daha sağlıklı bir alternatif tercih edebileceksiniz. Karabaş otu ve kekik kürü nasıl hazırlanır merak ediyorsanız yazımıza göz atmadan geçmeyin.

Karabaş otu çayı ile Sigarayı Bırakma kürü

Malzemeler: 

REKLAM
  • 7 tane başak halinde karabaş otu 
  • 1 bardak su

Nasıl hazırlanır? 

1 bardak suyu kaynatın ve içine 7 adet karabaş otunu atın. Bu şekilde 6-7 dakika kaynattıktan sonra ılımasını beklediğiniz karışımı süzün ve canınız ne zaman sigara isterse bu karışımdan bir yudum için. Öğlene kadar içeceğiniz karabaş otu bittikten sonra öğleden sonra daha etkili bir karışım olarak kekik kürünü tercih edebilirsiniz.

Sigarayı Bırakma

Kekik kürü ile Sigarayı Bırakma yöntemi

Malzemeler: 

  • 1 tatlı kaşığı kuru kekik
  • 1 bardak su

Nasıl hazırlanır? 

Kaynamış bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı kuru kekik atın ve bu şekilde 6-7 dakika daha kaynatın. Ocağın altını kapadıktan sonra kürün ılımasını bekleyin ve ılıdıktan sonra süzerek dilediğiniz zaman diliminde tüketin.

Sigara içme isteğinizi yok edecek bu karışımı canınız ne zaman sigara içmek isterse tüketebilirsiniz.

Sigarayı Bırakma

Diğer Haberler için: https://saglikbilinci.net/

REKLAM

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir