REKLAM
X
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Home / Genel / Saraçoğlu Göbek Yağını Eriten Kür

Saraçoğlu Göbek Yağını Eriten Kür

Göbek yağlanması neredeyse her kadın ve erkek için büyük bir sorundur. Özellikle kadınların dert yandığı göbek belgesindeki çıkıntının sizleri ne kadar çok rahatsız ettiğini çok iyi biliyoruz.

Özellikle yaz aylarında sahilde güneşlenirken kendinizi karaya vurmuş fok balığı gibi hissediyor olabilirsiniz. Kesinlikle kendinizini bu şekilde hissetmeyin çünkü gerçekten de öyle görünüyorsunuz. Bu nedenle Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın tavsiye ettiği bu etkili kürü sizlerle paylaşmak istedik. Göbek yağınızı eritmek istiyorsanız bu kürü kesinlikle deneyin. Buyurun yazımızda;

Saraçoğlu Göbek Yağını Eriten Kür Tarifi

Malzemeler;

  • 1 demet Maydanoz
  • 4 adet Lahana Yaprağı
  • 1 adet Limon
  • Yarım ölçek Su

Hazırlanışı ve Uygulama Şekli;

Bir tencere ya da bor camda yarım litre suyu kaynatın, kaynamakta olan suyun içerisine lahana yapraklarını elinizle bölerek atın ve 3 dakika daha bu şekilde kaynamasını bekleyin. Sonrasında 1 demet maydanozu da tencereye kattıktan sonra 3 dakika kadar daha kaynattıktan sonra, tencerenizi ya da bor camınızı ocaktan alın ve soğumasını bekleyin. Soğuyan kürünüzü bir süzgeç yardımı ile süzün ve 1 adet limonu sıkın.

Bu kürü 3 hafta boyunca günlük taze olarak uygulayın. Kullanış şekli olarak ister aç karnına isterseniz tok karnına yemeklerden 1 saat sonra tüketin. Daha etkili bir sonuç almak istiyorsanız sabahları aç karnına tüketmeniz metabolizmanızı daha etkili çalıştıracaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta göbek yağı molekülleri parçalanması en zor olan moleküllerdir. Bu nedenle 3 hafta boyunca düzenli olarak kesinlikle kullanmalısınız. Üşengeçlik etmeyip bu kürü uygularken düzenli olarak da spor yaparsanız 3 hafta gibi bir sürede göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Not: Küre kesinlikle herhangi bir tatlandırıcı atmayın.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Saraçoğlu Bel, Boyun ve Sırt Ağrıları İçin Kür

Hareketsiz yaşam tarzı ya da uzun süre yanlış çalışmaya bağlı olarak oluşan sırt, bel ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir