REKLAM
X
Home / Bitkisel Sağlık / Saraçoğlu Diş Ağrısına Kesin Çözüm Önerisi

Saraçoğlu Diş Ağrısına Kesin Çözüm Önerisi

Diş ağrısı maalesef hemen herkesin başına gelebilecek bir rahatsızlıktır. Ülkemizde neredeyse her iki insandan birinde ortaya çıkan diş ağrısı hayatı çekilmez hale getirmektedir. Bu nedenle bu yazımızda İbrahim Saraçoğlu hocamız tarafından da tavsiye edilen bitkisel bir çözümü sizler ile paylaşacağız. Detaylar yazımızda;

Diş Ağrısı Nasıl Geçer? Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?

Doktora gitmeden evde kendi imkanlarınız ile diş ağrısına iyi gelecek birkaç pratik yöntem bulunmaktadır. Evde kendi imkanlarınız ile en pratik yoldan yapabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır.

Bunlardan ilki ağrıyan dişinizin üzerine 2 adet sarımsağı ezdikten sonra dişinizin üzerine koyarak yaklaşık 20 dakika kadar baskı uygulayabilirsiniz. Bu yöntem hem etkili hemde çok pratiktir. Diş ağrısına çözüm getiren bir diğer yöntem ise ağrıyan dişinizin bulunduğu bölgeye buz uygulayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken durum şudur; buzu direkt olarak ağrıyan dişinize temas ettirmemek gerekmektedir. Havlu ya da bir bez yardımı ile dişinizin ağrıdığı yere buz uygulayabilirsiniz. Tüm bunların yanında üzüm sirkesi ya da tuzlu su ile de gargara yapmak diş ağrısına oldukça iyi gelmektedir.

REKLAM

İbrahim Saraçoğlu Diş Ağrısına Bitkisel Çözüm

Birçok rahatsızlık ve hastalıklara karşı bitkisel yollardan oldukça etkili çözümler kazandıran İbrahim Saraçoğlu hocamız, diş ağrısına da oldukça etkili gelecek bitkisel çözümler üretmiştir. Doğal nar suyunu ağzınızın içinde en fazla 1 dakika kadar bekletin ve ardından gargara yaparsanız dişlerinizde doğal bir antibiyotik etkisi olacaktır ve ağrınızı kesecektir. Nar suyunu taze bulamıyor iseniz 100% doğal nar suyu içeren meyve suyu da etkili olacaktır. Bu kürü en erken yarım saat en geç bir saat aralıklar ile ağrınıza iyi gelene kadar deneyebilirsiniz.

REKLAM

Bir diğer etkili yöntem ise salatalıktır. Bir dilim salatalığı ağrıyan dişinizin üzerine koyun ve 10 dakika kadar dişinizde sıkarak bekletin. Diş ağrınıza oldukça iyi gelecektir.

Esen Kalın…

About Dilara Kal

Check Also

Kör eden sineklerin görüldüğü o bölgemiz alarmda!

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde bulunan illerimizde görülen ve tıp literatüründe ‘Bovine Ephemeral Fever’ olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir