REKLAM
X
Home / Genel / Sapık Mezar Hırsızı

Sapık Mezar Hırsızı

Sapık Mezar Hırsızı akıllara durgunluk veren hikayesini sizler ile paylaşıyoruz. Böyle bir olay karşısında insan ne diyeceğini bilemiyor. İşte o olay. Bu olay yaşanmış ve haberlere konu olmuş bir gelişme. Allah kimseyi bu sapıklığa düşürmesin.

REKLAM

Genç bir üniversiteli kız trajedik bir olay sonucu hayatını kaybeder ve baba kızının sesini devamlı duyduğunu söyler Babası başta önemsemez bu olayı fakat her gün her yalnız kaldığında bu sesi duyması hayra alamet değildir kalkar bu konuyu eşiyle paylaşır ve neler duyduğunu ona da anlatır.

Eşi kocasının kafayı yediğini düşünür ve kocasını psikoloğa götürür doktorlar adama türlü tedaviler uygularlar fakat adam kızının sesini duyduğu konusunda hala inat etmektedir.

REKLAM

Doktorlar en iyisi kızın mezarını babasına göstermektir belki o zaman gerçeği kabul eder diyerekten babasını alırlar mezarlığa giderler…

Baba mezarlık bekçisini çağırır ve sorusunu sorar : Yeni mezarlarda böyle çöküntüler olur mu ? der. Mezarlık bekçisi kızarır ve evet olur der.

Bekçinin kulübesine giderler kız sıcak su dolu bir kuvvetin içindedir. Bekçi yeni ölmüş ölülerin vücutlarını sıcak suda ısıtıp tecavüz etmektedir. Kız tekrar yıkanır ve gömülür o günden sonra baba kızını bir daha rüyasında görmez.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.