REKLAM
X
Home / Hastalıklar / Covid-19 / Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan çarpıcı açıklamalar geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan çarpıcı açıklamalar geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan çarpıcı açıklamalar geldi! İş hayatının bir an önce normale dönmesi için kolları sıvıyoruz mesajı ile dikkatleri çekti…

Sayın sağlık bakanı Fahrettin Koca çarpıcı açıklamalarda bulundu. Açıklamaları sırasında; İş hayatının bir an önce normale dönmesi için kolları sıvıyoruz ifadeleri ile harekete geçilmiş olduğunu duyurdu.

Sayın sağlık bakanı Fahrettin Koca şahsına ait sosyal medya hesabı üzerinden korona virüs aşılama kampanyası için hazırlanan kamu spotuna karşı ifadelerini bir kere daha dile getirdi. Açıklaması sırasında İş hayatının bir an önce normale dönmesi için kolları sıvıyoruz şeklinde verdiği mesajı ile kamu spotunda farklı ifadelere dikkatleri çekti.

REKLAM

Yaptığı açıklama sırasında; “İşleri tekrar yoluna koymak için kolları sıvıyoruz. Bakanlığımızca uygulanmakta olan Kovid-19 aşıları, standart kalite, güvenlilik ve etkinlik çalışmalarıyla geliştirilmiştir. Aşıların yüksek koruma sağladığı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Tedbirler ve aşıyla Kovid-19’u aşıyoruz. Sağlığımız için kolları sıvıyoruz.” Sözleri ile düşüncelerini aktardı.

REKLAM

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! Tüm marketler yeni çalışma saatleri

REKLAM Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti. Zincir marketler yarın itibariyle yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir