REKLAM
X
Home / Genel / Orhan Gencebay Hastaneye Kaldırıldı

Orhan Gencebay Hastaneye Kaldırıldı

Orhan Gencebay geçtiğimiz günlerde covid_19 virüsüne yakalandığı için hastaneye kaldırıldı. Eşi Sevim Emre tarafından yapılan açıklamalar yazımızın devamındadır…

REKLAM

Orhan Gencebay, geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalandığı gerekçesiyle hastaneye kaldırıldığı haberleri ile gündeme gelmiş ve bu iddialar eşi Sevim Emre tarafından yalanlanmıştı. Emre, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak bu kez korona virüse yakalandıklarını doğruladı.

Sanatçı Orhan Gencebay hakkında geçen ay korona virüs testinin pozitif çıktığı ve özel bir hastanede tedavi altına alındığına dair iddialar gündeme gelmişti.

REKLAM
Orhan Gencebay

SEVİM EMRE İDDİALARI DOĞRULADI

Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunarak geçtiğimiz ay ortaya atılan korona virüs iddialarını doğruladı.

Emre yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“ORHAN BABA’NIZ VE BEN BİR AY ÖNCE KORONA OLDUK”

“Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı.

“KABUS GİBİYDİ”

Orhan Baba’nız katıldığı bir etkinlikte bu virüsü almış. Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Organ Baba’nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık.

Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba’nızı hemen hastaneye götürmem hastalığın kötü seyrini engelledi. Sağlık Bakanlığı’mızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun…”

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.