REKLAM
X
Home / Genel / Nihat Doğan Siyasete Atılıyor

Nihat Doğan Siyasete Atılıyor

Nihat Doğan Siyasete Atılıyor… Ünlü şarkıcı Nihat Doğan ‘Al Sana Haber’ adlı programın yeni bölümünde birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Bakın hangi parti ile hangi yılda seçime gidecek? Detaylar yazımızın devamındadır.

REKLAM

Sunuculuğunu Seyhan Soylu’nun yaptığı Al Sana Haber adlı programın yorumcularından olan Nihat Doğan önemli açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen programda Ebru Polat, Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve bir magazin figürü haline gelen Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı programda Nihat Doğan 2023 yılında siyasete atılacağı iddiasında bulundu.

REKLAM
Nihat Doğan

Doğan, şarkıcılığın yanı sıra 2023 yılında siyasete atılacağını belirtti…

Nihat Doğan: “2023’TE SİYASET YAPACAĞIM”

“Özgürlükçüler kazanacak diktatörler kaybedecek” diyen Nihat Doğan, “Ben Erdoğan meselesine girmem. Siyaset yapacağım bunu da açık ve net söylüyorum. 2023’te siyaset yapacağım hangi parti olduğunu o zaman görürsünüz” dedi.

Nihat Doğan: “HDP’DEN DE ADAY OLABİLİRİM”

REKLAM

Seyhan Soylu’nun “Nerede hangi partide siyaset yapacaksın? HDP’den mi?” sorusu üzerine konuşmaya devam eden Doğan, “Orası beni ilgilendirir. HDP de olabilir o da siyasi bir partidir. Şu an şu partide siyaset yapacağım demiyorum. Belki bağımsız olacağım” ifadelerini kullandı.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

İdrar Rengi

İdrar Rengi Ne Anlama Geliyor?

İdrar Rengi ne anlama geliyor yazımızda sizler için vücudunuzda çeşitli rahatsızlıkların belirtilerinin göstergesi olarak idrar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir