REKLAM
X
Home / Genel / Nihat Doğan Siyasete Atılıyor

Nihat Doğan Siyasete Atılıyor

Nihat Doğan Siyasete Atılıyor… Ünlü şarkıcı Nihat Doğan ‘Al Sana Haber’ adlı programın yeni bölümünde birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Bakın hangi parti ile hangi yılda seçime gidecek? Detaylar yazımızın devamındadır.

Sunuculuğunu Seyhan Soylu’nun yaptığı Al Sana Haber adlı programın yorumcularından olan Nihat Doğan önemli açıklamalarda bulundu.

REKLAM

Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen programda Ebru Polat, Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve bir magazin figürü haline gelen Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı programda Nihat Doğan 2023 yılında siyasete atılacağı iddiasında bulundu.

REKLAM
Nihat Doğan

Doğan, şarkıcılığın yanı sıra 2023 yılında siyasete atılacağını belirtti…

Nihat Doğan: “2023’TE SİYASET YAPACAĞIM”

“Özgürlükçüler kazanacak diktatörler kaybedecek” diyen Nihat Doğan, “Ben Erdoğan meselesine girmem. Siyaset yapacağım bunu da açık ve net söylüyorum. 2023’te siyaset yapacağım hangi parti olduğunu o zaman görürsünüz” dedi.

Nihat Doğan: “HDP’DEN DE ADAY OLABİLİRİM”

Seyhan Soylu’nun “Nerede hangi partide siyaset yapacaksın? HDP’den mi?” sorusu üzerine konuşmaya devam eden Doğan, “Orası beni ilgilendirir. HDP de olabilir o da siyasi bir partidir. Şu an şu partide siyaset yapacağım demiyorum. Belki bağımsız olacağım” ifadelerini kullandı.

REKLAM

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.