REKLAM
X
Home / Genel / Müge Anlı Cumhurbaşkanı İtirafı

Müge Anlı Cumhurbaşkanı İtirafı

Müge Anlı Cumhurbaşkanı olsam! açıklaması ile kendi programı olan Tatlı Sert’ te gündeme bomba gibi düştü.

Yaptığı açıklama ile gündem olan Müge Anlı, ” Bir aylığına Cumhurbaşkanı Olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek” açıklamasında bulundu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında verilen bilgiler neredeyse her gün ülke gündeminde ciddi boyutta yer buluyor. Son canlı yayında ekrana gelen İstanbul Pendik ilçesindeki olayda 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz’den haber alamadığı için programa katılan Yadigar Kepçe ile ilgili ortaya atılan iddialar, stüdyoda büyük gerginliğe yol açtı.

REKLAM

Yadigar Kepçe mağdur olarak katıldığı programda, ortaya çıkan gelişmelerin ardından gerçek yüzü ortaya çıktı. “Sahte İmam” iddiasıyla suçlanan Yadigar Kepçe hakkında canlı yayına katılan bir şahıs kendisinin dolandırıcı olduğunu, sahte imam olduğunu iddia etti.

Programa katılan eski eş de bu iddiaları doğrulayan nitelikte bilgiler verdi. Kendisi ile evlenmeden önce de sahte hocalık yapıyordu diye bilgi veren eş, Yadigar Tepe’nin masum biri olmadığını beyan etti.

REKLAM
Müge Anlı Cumhurbaşkanı

Müge Anlı Kendini Tutamadı

Yadigar Kepçe hakkında ortaya çıkan cinsel saldırı, sahte hoca ve daha buna benzer birçok suç unsuru oluşturan iddialar üzerine Müge Anlı daha fazla kendini tutamayarak şu açıklamayı yaptı:

” Sizi zamanında içeri almadıkları için siz böyle devam ediyorsunuz abi. Aslında problem sizde değil. Ben size söyleyeyim yani. Gerçekten elimde bir yetki olsa, 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek. Bunları toplayacağım vereceğim ellerine briket falan kendilerine cezaevi inşa etsinler, girsinler içinde kalsınlar. Bir de onlara fide, tohum.

Karınlarını da doyurmak lazım. Ektiklerini yesinler. Hiç onlara yemek de pişiremem devletin imkanlarını ona mı şey yapacağız. Devletin o kadar yaşlısı var çoluğu var çocuğu var. Kadın kaçmış inşallah senden bir şey yapmadıysan. Kaçırın kaçırın kadınları, gelin bende arayın.” açıklamasını yaptı.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Yasak Elma Rol Alan Zehra Erkek Mİ?

Fox TV de yayınlanan yasak elma dizisindeki Zehra karakteri erkek mi? REKLAM Fox TV’de yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir