Home / Genel / Kırmızı Oda Görsel Psikoloji Testi

Kırmızı Oda Görsel Psikoloji Testi

Paylaştığımız resimde kırmızı oda görsel psikoloji testine yer verdik. Yapılan araştırmalara göre psikoloji bizlerin görüşünü de etkilemektedir. Öyle ki görmemiz ve gördüğümüzü yorumlamamız, bakarken gördüklerimizi odaklanmamızı etkilemektedir. Bu resimde ise 3 farklı obje karşımıza çıkmaktadır.

Resimde göreceğiniz ilk objeye göre yorum yapılması gerekiyor. Dudak, ağaçlar ve kökler vardır. Siz resimde sadece ilk olarak hangisini gördünüz ona göre yorumu okuyabilirsiniz.

REKLAM
X

Dudaklar : İşleri her zaman olduğu gibi alır ve gerçek değerlerine göre değerlendirirsiniz. Etrafınızdaki şeyleri değiştirmeye veya deşifre etmeye çalışmıyorsunuz ya da gizli anlamlarını anlamaya çalışmıyorsunuz.

Ağaçlar : Her zaman diğerlerinden daha hırslı bir insansınız . Dahası mükemmelliyeçsiniz ve her durumda en iyi şeyleri araştırıyorsunuz. Kafanıza bir şey takıldığı zaman doğrusunu ve içinize sineni bulana kadar çaba sarf ediyorsunuz.

Kökler : Her zaman bir durumu iyileştirmeye veya değiştirmeye çalışan son derece ilerici bir insansınız. Bulunduğunuz ortamda bir süre kaldıktan sonra orayı daha ileri nasıl götürebilirim düşünceleriniz ve arayışlarınız başlıyor. Faydalı olmaya çalışana kadar da çok fazla çalışırsınız.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

1 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak yeni döneme az kaldı…

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından yapılan kabine toplantısının hemen ardından çarpıcı açıklamalar geldi. Yeni kararlar üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir