REKLAM
X
Home / Genel / Kırışıklıklara Ve Kaz Ayaklarına Veda Edin!!

Kırışıklıklara Ve Kaz Ayaklarına Veda Edin!!

Güzellik dendiğinde akıllara ilk gelen şey kadınlardır. Kadınlar her zaman kendilerini güzel ve bakımlı hissetmek isterler. Ve bu durum yaş ilerlemeye başladıkça artar ve yapılan bakımlar sıklaşır. Bu durumun nedeni ise kadınların ileriki yaş da yaşamaya başladıkları göz çevresinde oluşan kaz ayakları ve deri üzerinde oluşan kırışıklıkların ortaya çıkmasıdır. Bu durum kimi zaman can sıkıcıdır özellikle kadınlar için ileriki yaşlarda.

20 li yaşların ortalarına başlayan bu durumun bir çok tedavisi vardır. Fakat bu durumdan kurtulmak için en çok tercih edilen işlemlerden biri olan botoks tur. Fakat botoks baktığımızda hem cebimize hem de istediğimiz süre içinde beklediğimiz görüntüye kavuşmak için hem maliyetli hem de üzerinden belirli bir süre geçmesi gereken bir işlemdir.

Bu durumun sonucunda insanlar özelliklede kadınlar hem maliyeti az hem de daha erken süre içinde daha hızlı bir çözüm istemektedirler. Bu durumun sonucunda da uzmanlar tarafından önerilen doğal yöntemler devreye girmektedir. Artık gelişen ve değişen teknoloji de uzmanlar tarafından da önerilen doğal yöntemler, doğal kürler kadınları daha çok cezbetmektedir.

REKLAM

Bizde siz değerli okurlarımız için 10 günde kaz ayaklarınız ve kırışıklıklarınızdan kurtulacağınız mükemmel bir kür tarifi ile geldik.

Sizler için bu kürün malzemelerinden, hazırlanışından ve uygulanılışından bahsedelim;

MALZEMELER

  • 1 çay kaşığı aloe vera
  • 2 adet E vitamini kapsülü
  • 1 adet yumurta akı

HAZIRLANIŞI

Tüm malzemeleri bir kaba dökün ve 2 adet E vitamini kapsülünü de bu malzemelerin içine boşaltın. Sonrasında göz çevrenizi soğuk su ile yıkayın ve kurulayın. Daha sonrasında hazırladığınız karışımı göz çevrenize uygulayın. 30dk kadar bekletin ve daha sonra yıkayın. Bu kürü her gün göz çevrenize uygulayabilirsiniz. Sonuçlarını görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

REKLAM

Sağlıklı Günler…

About Dilara Kal

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.