REKLAM
X
Home / Genel / İŞKUR İş İlanı

İŞKUR İş İlanı

İŞKUR İş İlanı vermeye devam ediyor… İŞKUR evden çalışarak para kazanabilmenin mümkün olduğu bir iş ortamı sunuyor.

REKLAM

Salgın sürecinde milyonlarca vatandaş hijyensiz ve kalabalık ortamlarda çalışmak istemiyor. Pek çok vatandaş çalıştığı kurumlardan ayrılmak durumunda kalabiliyor. Evden çalışmak isteyen vatandaşlar için İŞKUR duyuruda bulundu.

REKLAM

İŞKUR İş İlanı Evde Paketleme İşi

İŞKUR İş İlanı

Evde çalışmak isteyenlere İŞKUR’un yayımladığı ilanlar fırsat niteliği taşıyor. Vatandaşlar evde ürün paketleyerek para kazanabiliyor. Birçok farklı alanda paketleme ilanları mevcut. Et, kayısı, kumaş, makarna gibi pek çok ürün kategorisi mevcut.

REKLAM

YOĞUN TALEP

Ek iş arayanlar ve evden çalışmak isteyenler tarafından yoğun ilgi gören ilanlar dün itibarıyla yayımlanmaya başladı ve binlerce başvuru gönderildi. İŞKUR’un internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara, sayfa üzerinden profil oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanı Başvuru

İŞKUR ilanlar kapsamında bazı şartlar arıyor. Başvuruda bulunacak kişi 18 yaşın üzerinde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalı. Çalışma hayatına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamalı. Ayrıca adli sicil kaydı da bulunmamalı. Bazı illerde başvuru şartı olarak kişinin en az ilkokul mezunu olması isteniyor.

İŞKUR İş İlanı Başvuruları Nereye Yapılıyor?

Kurumun yayımladığı ilanlara internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvurmak isteyen adaylar öncelikle bir profil oluşturarak özgeçmişlerini paylaşıma sunmalı. Profil oluşturanlar ya da profili hazırda bulunan BURAYA TIKLAYARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİR.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.