REKLAM
X
Home / Genel / HÜLYA AVŞAR SİYASETE GİRİYOR

HÜLYA AVŞAR SİYASETE GİRİYOR

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz gün yaptığı itirafla sosyal medyanın gündemine düştü. Siyasete girebileceğini belirten ünlü sanatçı bakın hangi partiye katılıyor? Ayrıntılar haberin devamındadır.

Ekranların en sevilen isimlerinden Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde siyasete gireceğim diyen Nihat Doğan’a cevap olarak, kendisinin de siyasete girebileceğini belirtti.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz gün yaptığı itirafla sosyal medyanın gündemine düştü. Katıldığı bir söyleşide Nihat Doğan’ın HDP’ den siyasete katılmayı düşündüğünün belirtilmesi üzerine, Avşar kendisinin de siyasete sıcak baktığını belirtti.

REKLAM

HÜLYA AVŞAR SİYASETE GİRİYOR

Nihat Doğan’ın katıldığı bir televizyon programında siyasete gireceğini belirtmesi üzerine, bir yorumda Hülya Avşar’dan geldi. Avşar kızı siyasete atılmaya sıcak baktığın belirtti.

Hülya Avşar

Geçtiğimiz günlerde türkücü Nihat Doğan, bir magazin programında “2023’te siyasete atılacağım, HDP’den de milletvekili adayı olabilirim” sözleri gündemde çok konuşuldu.

Nihat Doğan’ın söyledikleri daha gündem düşmeden, Hülya Avşar katıldığı bir söyleşide yaptığı siyaset itirafıyla gündemde bomba etkisi yarattı. Ünlü sanatçı, Darülaceze’nin hizmet ve projelerini tanıtmak üzere düzenlenen 12’nci Darülaceze buluşmalarına onur konuğu olarak yer aldı. Avşar kızı programda yaptığı konuşma sonrası sosyal medyanın gündemine düştü.

REKLAM

SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR

Nihat Doğan’ın gündem olan HDP’ den siyasete girerim konuşması üzerine, bir gün siyasete girer misiniz? Diye soru yöneltilen Hülya Avşar, “Siyasete atılmak hayatım boyunca hiç aklımdan geçen bir şey olmadı. Fakat son birkaç yıldır o kadar siyasetin içine girdi ki sanatçılar, iş insanları. Dolayısıyla farkında olmadan hepimizin evinde siyaset dediğimiz şey evin problemi ve evin mutluluğu gibi oldu.

Her gün haber kanallarında nerede ne olmuş, kimin hakkı yenmiş kimin hakkı yenmemiş ya da yaşam şartları ne hale gelmiş bunları takip etmekten. Bir anda kendinizi siyasetçi gibi görmeye başlıyorsunuz. Bunun sonunda söylemek istediğiniz bir şeyler oluyor. Benim de söylemek istediğim çok şey var ama şimdi değil. Belki biraz daha yaşımızı aldıktan sonra. Eğer ki benim parti meselesinin dışında bir vatandaş olarak yapabileceğim bir şeyler olacaksa siyasetçi olmak isterim” şeklinde konuştu.

REKLAM

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte siyasete atılmak istediğini dile getiren Hülya Avşar’ın Partisi belli oldu.

Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda kendisine yöneltilen “siyaset yapmak ister misiniz” sorusuna “yapmak isterim şeklinde cevap vermişti. Verdiği bu cevap son günlerde sosyal medyanın dilinde. Bir çok kişi katılacağı parti ile ilgili yorum yaparken mizah severler de konuyla ilgili ilginç espriler yaparak adeta sosyal medyada kahkaha tufanı estiriyor. Katılacağı parti ile ilgili ise ilginç tespitler var.

ERDOĞAN AİLESİNE YAKIN

Hülya Avşar’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi ile iletişimi olduğu biliniyor. Ara ara Erdoğan ailesinin verdiği davetlere de icabet eden Hülya Avşar’ın önümüzdeki yıllarda siyasete atılacaksa AK Parti’den siyasete başlar dedikodular çoktan ortalığı sarmış durumda.

HÜLYA AVŞAR 2023’E Mİ HAZIRLIK YAPIYOR

Yaptığı açıklamadan sonra büyük bir kesim Hülya Avşar’ın gerçekten siyasete atılacağı ve bu açıklamanın siyasi partilere bir göz kırpma olduğu dolaşan söylentiler arasında. Hatta Avşar kızının görüştüğü bir parti de olduğu bir başka söylenti. Hülya Avşar’ın siyasete atılacağı partinin belli olmasına henüz epeyce bir süre olsa da katıldığı programda verdiği mesajla aslında hangi partiye veya partilere katılmayacağını da ilan etmiş durumda.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.