REKLAM
X
Home / Genel / Hesaplara 1000 Lira Yatacak

Hesaplara 1000 Lira Yatacak

1000 Lira hesaplara yatacak… Emeklileri ilgilendiren bir açıklama yapıldı… Hesaplara 1000 TL Yatırılacak ! Ayrıntılar Haberin Devamındadır.

Emeklilere Duyuru Yapıldı! Başvuru Yapanlara Ek Koşulsuz 1000 Lira 3 Gün İçinde Yatacak…

Nakit ihtiyacı olan emeklileri ilgilendiriyor. Kuveyt Türk Bankası’ndan emeklilere promosyon müjdesi. Promosyonlar 3 gün içinde hesaplara yatıyor. Kuveyt Türk resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda; Emekli maaşını Kuveyt Türk’e taşıyan emeklilere 1000 TL promosyon vereceğini açıkladı. Maaşını Kuveyt Türk’e yeni taşıyan müşterilere ilk maaşını aldıktan sonra mevcut Kuveyt Türk müşterilerine ise istediği zaman promosyon başvurusunda bulunma şansı veriyor.

REKLAM
1000 Lira

EMEKLİLERE ÖZEL KAMPANYALAR

Bankalar emekli vatandaşları kendileri ile çalışmaya ikna etmek için kampanya üzerine kampanya yapıyorlar. Çeşitli avantajlı imkanları emeklilerin hizmetine sunan bankalar kıyasıya bir yarış içerisindeler. Bu emeklileri maaş müşterisi yapmak isteyen bankalar tüm imkanları sonuna konuda zorluyorlar. Kuveyt Türk de bu bankalardan birisi oldu.

TÜM EMEKLİLER YARARLANABİLİYOR

Kuveyt Türk tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre SGK’dan emekli maaşı alan emekli vatandaşlara promosyon ödemesi yapılıyor. Bu emeklilerin Emekli Sandığı, SGK veya Bağ-Kur emeklisi olmalarının bir önemi yok. Tüm emekliler promosyon ödemesi için başvuru yapabiliyorlar. Kuveyt Türk’ten emekli müşterilere katılım bankacılığı ilkeleri kapsamında nakit promosyon ödemesi veriliyor.

1.000 TL NAKİT ÖDEME YAPILIYOR

Kuveyt Türk tarafından emekli müşterilere yapılacak olan promosyon ödemelerinin miktarları hakkında da bilgi verildi. Buna göre emekliler maaş promosyonu ödemesi alırken maaşlarının miktarlarına göre net ödemeleri belirlenecek. Yapılan sınıflandırmaya göre 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı olan emeklilere 750 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı olan emeklilere 875 TL ve 2.500 TL’nin üzerinde maaşı olan emeklilere 1.000 TL promosyon ödemesi veriliyor.

REKLAM

EMEKLİ MÜŞTERİLERE TÜM BANKALARIN ATM’LERİ AÇILIYOR

Emekli müşterilere promosyon ödemesinin dışında Kuveyt Türk tarafından çeşitli imkanlar da veriliyor. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre emekli müşteriler 7/24 tüm Kuveyt Türk ATM’lerinden para çekebiliyorlar. Ayrıca diğer bankaların ATM’lerinden de emekli müşteriler herhangi bir masraf ödemeden para çekebilecekler. Bu kapsamda emekli müşteriler her ay iki defa işlem başına 2.000 TL sınır olması şartıyla tüm bankaların ATM’lerinden para çekebilecekler.

3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ÖDEME

REKLAM

Kuveyt Türk tarafından emekli maaş promosyonu ile alakalı olarak detaylar da belli oldu. Buna göre emekli müşteriler promosyon ödemesi alabilmek için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca bu bankadan alacaklarına dair taahhüt vermeliler. Bu işlemle gerçekleştirilecek olan başvurunun ardından emekli müşteriler 3 iş günü içerisinde promosyon ödemelerini alabilecekler. Birden fazla maaşı bulunan emekli müşterilerin maaşları

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir