REKLAM
X
Home / Genel / Fulya Öztürk Hastanelik Oldu

Fulya Öztürk Hastanelik Oldu

Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk, ikinci kez koronavirüse yakalandığını duyurdu. Fox TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk ikinci kez koronavirüse yakalanmıştı. Test sonucu pozitif çıkmasının ardından hemen hastaneye kaldırılan Öztürk, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu.

Fulya Öztürk

Sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Öztürk, şu açıklamayı yazdı: “Çok halsizim ama bugün daha iyiyim. Binlerde mesaj, yüzlerce telefon… Allah razı olsun gerçekten hepinizden çok duygulandım. Çok ağladım… Dua eden dillerinize kurban olurum.”

REKLAM

Öztürk, “Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum” açıklamasını yazmıştı. Ünlü sunucu, 2020 yılında da koronavirüse yakalanmış ve ağır bir şekilde geçirmişti. Fulya Öztürk, ayrıca Twitter hesabı üzerinden de hastalığını duyurmuştu:

REKLAM

Öztürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum” notunu düşmüştü.

REKLAM

Hastalığı ağır geçiren ve hastane odasından fotoğraf paylaşan Fulya Öztürk, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Koronavirüse ilk kez yakalandığında ağır geçiren ünlü sunucu, belirtiler tekrar edince hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkmasının ardından hemen hastaneye kaldırılan Öztürk, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda da bulundu. Öztürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda,  “Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum” notunu düştü.

Fulya Öztürk

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Yasak Elma Rol Alan Zehra Erkek Mİ?

Fox TV de yayınlanan yasak elma dizisindeki Zehra karakteri erkek mi? REKLAM Fox TV’de yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir