REKLAM
X
Home / Genel / FETÖ TERÖR ELEBAŞI FETHULLAH GÜLEN ÖLDÜ

FETÖ TERÖR ELEBAŞI FETHULLAH GÜLEN ÖLDÜ

ABD Pensilvanya da ikamet eden FETÖ Terör Örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in öldüğü iddiası sosyal medyayı karıştırdı. İddiaya göre Gülen’in sağ kolu Cevdet Türkyolu’nun FETÖ malikanesi çevresinde bulunan evi önünde uzun süreli hareketlilik yaşandı.

Saylorsburg bölgesindeki villanın önüne gelen çok sayıda araç ve kalabalık, Gülen’in ölmüş olabileceği ihtimalini akıllara getirdi. Konuya ilişkin seri paylaşımlar yapan Avukat Burak Bekiroğlu’na göre, Türk istihbaratından bir görevli, terör örgütü elebaşının kaldığı malikaneye sızdı ve Fetullah Gülen’i zehirledi.

“Şu an Fetullah Gülen’in en yakın adamı Cevdet Türkyolu’nun Pensilvanya Saylorsburg’deki evinin çevresinde hareketlenme var. Evinin çevresinde kalabalık gruplar hareket halinde. Biri ölmüş galiba…

REKLAM

Çevre halkı olanları izliyor” şeklinde mesaj paylaşan Bekiroğlu, kaynağının ABD’de yaşayan bir şahıs olduğunu ileri sürdü.Bekiroğlu ardından şu mesajı geçti: “Gelen bilgiye göre, Fetullah Gülen, sağ kolu Cevdet Türkyolu’nun bir adamı tarafından zehirlenmiş.

Aynı süreçte Cevdet Türkyolu’nun evinde biri intihar ediyor. İntihar edenin Türkyolu mu olduğu yoksa Gülen’i zehirleyen kişiye zarar verip intihar süsü mü verdikleri belli değil.

”Yurtdışındaki firari FETÖ üyelerinin derin bir suskunluğa büründüğü son 12 saattir örgüte yakın hiç kimse iddialara ilişkin bir açıklama yapmadı.Gülen’in yeğeniyle evli olan Türkyolu, zaman içerisinde örgüt paralarıyla yüklü bir servete sahip olmuş ve “FETÖ’nün emlak zengini” olarak anılmaya başlamıştı.

Türkyolu’nun milyonlarca dolarlık serveti FETÖ üyeleri arasında da yoğun tartışmalara neden olmuştu.83 yaşındaki FETÖ elebaşının zehirlendiği ve olaya karışan kişinin de öldürüldüğü iddiaları konusunda ABD makamlarının ne zaman harekete geçeceği merak konusu.

YENİ GELİŞME: FETÖ KONUŞMA YETİSİNİ KAYBETTİ

Pensilvanya bölgesinden aldığı bilgileri Twitter hesabından duyuran Burak Bekiroğlu, yeni aldığı bir gelişmeyi yazdı.

REKLAM

Fetullah Gülen’in zehirlendiği iddiasını yineleyen Bekiroğlu, “Zehirlenen Fetullah Gülen konuşma yetisini kaybetmiş. Henüz ölmemiş. Mollalardan birisinin olayın faili olduğu söyleniyor.

Dün gece Türkiye saatiyle 02:50’de kamptakilere bu olay duyulmasın diye Kur’an üzerine yemin ettirmişler” şeklinde mesaj paylaştı.

REKLAM

KAYNAK:ASLANHABER

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.