REKLAM
X
Home / Genel / Fatma Oruç Esra Erol Programında

Fatma Oruç Esra Erol Programında

Fatma Oruç daha önceden de Esra Erol’un programına katılarak yardım istemişti. Talihsiz kızın acı dolu hikayesi ile tüm Türkiye etkilenmişti.

Türkiye bu olayı konuşuyor! Zihinsel Engelli Fatma’nın anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi.. Ben Hamileyim ve çocuğumun babası… Türkiye’yi ayağa kaldıran olay! Stüdyo buz kesti…Engelli Fatma’nın Babasını Duyan Herkes Şoke Oldu…

Esra Erol’a konu olan Fatma’nın son hali üzdü… Eşi ve kumasıyla yaşıyordu… Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’un canlı yayınına Sakarya’dan katılan Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma’nın, Ahmet Kaymaz isimli genç tarafından kaçırıldığını anlatmıştı.

REKLAM

Melahat Oruç, %45 engelli raporu bulunan kızı Fatma için Esra Erol ve ekibinden yardım istemişti. Evli bir erkekle kaçtığını ve kumasıyla birlikte yaşadığını öne sürülen Fatma, tekrar ikna edilerek ailesinin yanına gönderilmişti.

REKLAM
Fatma Oruç

Tekrar kaçtığı öğrenilen Fatma’nın son hali görenleri üzdü. Geçtiğimiz aylar Melahat Oruç, %45 engeli bulunan 19 yaşındaki kızı Fatma için Esra Erol’a başvuruda bulunmuştu. Oruç, kızının Temmuz ayında evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet isimli birine kaçtığını ve kaçtıktan sonra da bu adamla resmi nikah kıydıklarını iddia etmişti.

Kuma iddiasını yalanlayan Fatma, kaynanasıyla yaşadığını, dini nikahlı eş Gülşah’ın evde kalmadığını ve çocuklara da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı. İmam nikahlı evli ve 2 çocuklu Ahmet’e kaçan ve sonrasında Esra Erol’un programında ailesinin yanına dönen 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma, bir kez daha aynı adama kaçtı.

Dini nikahlı eşi Ahmet’in kendisini para karşılığı sattığını söyleyen Fatma, hamile olduğunu ancak babanın kim olduğunu bilmediğini söyledi. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında işlenen Fatma olayında ilginç bir olay yaşandı.

Ailesinin yanından ayrılan 19 yaşındaki yüzde 50 zihinsel engelli Fatma, imam nikahlı evli ve 2 çocuk babası Ahmet’e kaçarak evlendi.

Annesinin çağrısıyla Esra Erol’da programına çıkan Fatma, Ahmet’e kaçtığı için pişman olduğunu belirterek ailesine geri döndü. Ancak Ahmet tarafından tehdit edildiğini söyleyen genç kız, yeniden evden kaçtı.

Fatma Oruç “Hamileyim Ama Babası Kim Bilmiyorum”

Dün canlı yayına çıkan Fatma, zorla gittiği Ahmet’in yanında yaşadıklarını anlattı. “Ahmet beni ailemi öldürmekle tehdit etti” diyen Fatma, eşinin kendisini para karşılığında başka bir adama verdiğini hatta şimdi hamile olduğunu söyledi.

Ahmet’in zoruyla para karşılığı Faruk diye biriyle birlikte olduğunu söyleyen Fatma, “Evde başım döndü düştüm. Sonra hastaneye gidince hamile olduğumu söylediler. Bebeğin babasının kim olduğunu bilmiyorum” dedi.

Zihinsel engelli Fatma’nın dramı bitmiyor! Hamile ama bebeğin babasının kim olduğunu bilmiyor!

“Ahmet ve Kayınvalidem Beni Dövdü”

Saçları kazınan Fatma, Esra Erol’un “Saçlarını bu hale kim getirdi?” sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: “Kayınvalidem ve Ahmet. Ahmet’in Gülşen’le olan birlikteliğinden doğan çocukları devlet korumaya aldı, onlar da beni suçluyorlar. Saçlarımı keserken elimi kolumu bağladılar. Şiddet gördüm.”

REKLAM

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.