REKLAM
X
Home / Genel / Et Benlerine Ameliyatsız Muhteşem Çözüm!

Et Benlerine Ameliyatsız Muhteşem Çözüm!

Çoğunlukla ve genellikle zararsız, şikayete yol açmayan ve ağrı yapmayan bir tür cilt lezyonlarıdır. Boyutları da kişiden kişiye değişmektedir ve bunun yanında aynı bölgede ve farklı boyutlarda da çıkma olasılığı vardır. Bunu farklı şekilde izah etmek gerekirse bazı kişilerde bu et beni boyutu 1 mm çapında bazı kişilerde de bir kaç cm civarında olabilir. Et beni daha çok yaşından sonra oluşmaya ve çıkmaya başlar. İlk başlarda küçük çıkan et beni yaş ilerledikçe boyutu büyüyebilir. Ve bunu yanında sayısı da artabilir. Et benleri genellikle ağrıya ve acıya yol açmaz, kansere de dönüşme olasılığı çok azdır. Et benleri genellikle cildin kıvrımlı olduğu ve kıvrım yaptığı yerlerde çıkmaktadır.

Bu kıvrımlı olan yerlere boyun ve koltuk altını örnek olarak verebiliriz. Genellikle de et benleri bu bölgelere çıkmaktadır. Et benleri genellikle genetik olarak çıkmaktadır. Yani ailesinde et beni olan kişilerde, et benine daha çok rastlanmaktadır. Et beninin rengi daha çok cildinizin renginde oluşur ve çıkar. Cildinizin altında bir kök oluşturarak çıkmaz bu yüzden köksüzdür.

Tıbbi açıdan çok büyük problemler yaratmaz. Fakat kişinin sosyal hayatını çok derinden etkileyebilir ve kişi estetik açıdan kendine baktığında kötü hissedebilir. Bunun için cerrahi operasyonların yanında artık daha doğal tedaviler ile et benlerinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Siz değerli okurlarımız için et benlerinden hemen kurtulabileceğiniz bir kür tarifi ile geldik… Şimdi sizlere bu kürün malzemelerinden hazırlanışından ve uygulanışından bahsedeceğiz.

REKLAM

Malzemeler

  • Yarım çay bardağı ılık su
  • Yarım çay bardağı doğal elma sirkesi

Hazırlanışı

REKLAM

Yarım çay bardağı ılık su ile yarım çay bardağı doğal elma sirkesini bir kaba koyarak karıştırın. Karışımı yaptıktan sonra pamuk yardımı ile bu karışımı et beni olan bölgelere sürün Bu kürü haftanın her günü taze bir şekilde yaparak uygulayabilirsiniz. Kısa sürede et benlerinizden kurtulacaksınız.

REKLAM

Sağlıklı Günler…

About Dilara Kal

Check Also

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! Tüm marketler yeni çalışma saatleri

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti. Zincir marketler yarın itibariyle yeni saatleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir