REKLAM
X
Home / Genel / Emekli Olanlara 2250 TL Yatıyor

Emekli Olanlara 2250 TL Yatıyor

Emekli Olan Kişilerin Sabahtan İtibaren Hesaplarına 2250 TL Yatıyor, Kontrol Edin veya Başvuru Yapın. Kampanya detayları da belli oldu. Başvuru yapan emekliler alacak. İşte detaylar… Son dakika emekli haberi duyurusu yapıldı. Emekli olan kişilere, 2250 TL’ye kadar ödeme yapılacak…Ayrıntılar Haberin Devamındadır…

Son dakika emekli haberi duyurusu yapıldı. Emekli olan kişilere, 2250 TL’ye kadar ödeme yapılacak. Bu ödemeler merak ediliyordu ve bu sabahtan itibaren hesaplara yatmaya başladı. Emekli maaşınızı aldığınız bankadan sizin hesabınıza direk olarak yüklenecek 2250 TL için de şartlar var.

REKLAM

Şartlara uygun olan kişiler, onaylı limitlerini kendi emekli maaşı aldıkları hesapların üzerinden alabilecekler. Emekliye son dakika olarak geçen bu ödemeler 2250 TL olarak, hesaplara yatacak.

REKLAM

Bankalar emekli olan kişilere verdikleri promosyon haricinde ayrıca kredi ve kmh hesapları da vermektedirler. Özellikle maaş aldığınız şubeden başvuru yaparak, maaş hesabınız üzerinden artı para alabileceksiniz. Başvuru yapan kişilere hemen sonuç verecek olan bankalar, onay vermesi durumunda hesabınıza bu parayı tanımlayacak ve sizin de hemen bu parayı çekmenizi isteyecektir.

REKLAM
Emekli

Emekli olan kişiler, şartlara uygun olması durumunda Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kamu bankaları başta olmak üzere diğer tüm bankalardan hemen 2250 TL alabileceklerdir.

Ziraat Bankası Emekliye 2250 TL Ödeme

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler, bu hesap başvurusunu yapmak istiyorsa, bankadan bir emekli maaşı alması ve internet şifresi oluşturması gerekecek. Ziraat Bankası üzerinden 2250 TL ödeme yapacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olması durumunda kredilerini hemen hesaplara atabileceklerdir. 2250 TL ödemeler, sizin maaş aldığınız hesap üzerine artı para olarak eklenecektir. Bu hesabı kullanabilir, ATM’den çekebilir, internet üzerinden ödemeler yapabilirsiniz.

İş Bankası 2250 TL Ödeme Emeklilere Özel Veriyor

İş Bankasında emekli maaşı alan kişiler, İŞ cep uygulamasına girerek bu bankanın kredili mevduat hesabına başvurusunu yapabileceklerdir. Nakit avans olarak başvuru yapan kişiler 2000 TL üzerinde maaş alıyorsa 2250 TL ödeme alabileceklerdir. İş Bankası 2250 TL ödemeleri yaptığında hemen hesabınıza ekleme yapacak ve kullanım sonrasında dilerseniz hemen önünüzdeki ay dilerseniz de 12 ay taksitli nakit avans olarak ödemesini yapabileceksiniz. Bankalar aldığınız nakit avansa göre faiz oranı uygulayacaktır.

Denizbank 2250 TL Kurtaran Hesap

Denizbank emekli olan kişilere, 2250 TL kurtaran hesap açıyor. 2250 TL açacağınız kurtaran hesap emekli maaşınızın olduğu hesap üzerinden veriliyor. Dilerseniz başvurunuzu SMS ile de yapabileceksiniz. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, KURTARAN yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı da yazarak, 3280 numarasına gönderin. Bu şekilde Kurtaran hesap başvurusu yapmış olacaksınız

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.