REKLAM
X
Home / Genel / Dolandırıcı Türkücü Ortaya Çıktı

Dolandırıcı Türkücü Ortaya Çıktı

Dolandırıcı türkücü ortaya çıktı… Geçtiğimiz günlerde dolandırıldığı iddiası ile Müge Anlı’nın programına başvuru yapan Safiye Çallı akıllara durgunluk veren dolandırılma mağduriyetini canlı yayında açıkladı.

Safiye Çallı 25 yıllık evliliğinin şiddetli geçimsizlik nedeni ile anlaşmalı boşanma ile sonlandığını, eski evliliğinden kendine düşen mal varlığının Cüneyt Demiral tarafından satılarak dolandırıldığını ifade etti. 47 yaşındaki kadın sosyal medya vasıtası ile tanıştığı sevgilisinin dolandırıcı olduğu ortaya çıktı.

Safiye Çallı kendisini güzel sözler ile kandırarak, kendisine aşık ettiğini daha sonrada 700 bin lira değerinde evini satarak kendisini dolandırdığını, ayrıca kendisi gibi onlarca kadını daha dolandırdığını iddia etti.

REKLAM

Ankara’da ikamet eden Safiye Çallı, 23 Martta eşinden boşandıktan bir süre sonra sosyal medya üzerinden tanıştığı Cüneyt Demiral tarafından 700 bin lira dolandırıldı. Dolandırıcı sevgilinin zaten evli olduğu ve Safiye Çallı’dan 15 yaş daha küçük olduğu ortaya çıktı.

Yaşını ve evli olmasını gizli tutarak işsiz olduğu bahanesiyle sürekli Safiye Çallı’dan para isteyen dolandırıcı Cüneyt Demiral, talihsiz kadını güzel sözleri ve evlilik vaadiyle kandırdı.

2 Evi Nasıl Sattı?

Safiye Çallı’ya ait 2 evi seni başka ev alalım bahanesi ile satmaya ikna ettiği ortaya çıktı. Evlerin satış esnasında emlakçıların ve satışın yapılacağı kişilerin erkek olması nedeni ile kıskandığını söyleyerek satış işlemlerini kendisinin yapması gerektiğini söyledi.

REKLAM

Planı tutan dolandırıcı adam evleri sattıktan sonra paraları alıp bir daha Safiye Çallı’yı aramadı. Bu durum üzerine Safiye Çallı, Müge Anlı’dan yardım istedi.

REKLAM

KADINLARA VİDEOLU ŞANTAJ

Müge Anlı, talihsiz kadının mağdurlarından yalnızca bir tanesi olduğunu çok geçmeden ortaya çıkardı. Onlarca kadını evlilik vaadiyle dolandırdığı canlı yayına bağlanan tanıklarla öğrenilen Cüneyt Demiral’ın kadınların özel videolarını çekip şantaj yaptığı da ortaya çıktı.

Yayına bağlanan akrabası aynı zamanda da piyanisti olan Mesut Çayıroğlu, “İsmini bilmediğim daha onlarca kadını dolandırdı. Şarkı söylerken bile kadınlardan para alıyordu. Biraz eli yüzü düzgün biri… O nedenle kadınları rahatlıkla kandırıyor. O paraları çoktan harcamıştır” diye konuştu.

Oğlunun dolandırıcı olduğunu kabul eden baba Kemal Demiral ise “Safiye’nin iki evini sattı. Parasını vermedi. Oğlum bile demek istemiyorum” dedi.

UTANMADAN PAYLAŞIM YAPMIŞ

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, mağdur olan birçok ismi canlı yayına bağlarken türkücü Demiral’ın sosyal medya paylaşımlarını da ekrana taşıdı. Safiye Çallı’yı dolandırdığı paralarla kendisine araba ve arsa alan Cüneyt Demiral’ın, o görüntüleri, “Rabbime şükürler olsun. Yeni aracımı aldım. Bir hayırlı olsun beklerim, değerli dostlarım… Rabbim herkese yüreğinden geçeni nasip etsin” notuyla sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden paylaştığı görüldü.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.