REKLAM
X
Home / Genel / Corona virüsten daha tehlikeli bir salgın mı geliyor?

Corona virüsten daha tehlikeli bir salgın mı geliyor?

Rusya’daki Corona virüs pandemisi izleme merkezi sözcüsü Dr. Aleksandr Myasnikov, enteresan açıklamalarda bulunmuş. Öyle şeyler söylemiş ki korkmamak elde değil. Yoksa Corona virüsten daha tehlikeli bir salgın mı geliyor?

Rusya’dan enteresan bir haber var. Corona virüs pandemisi izleme merkezi sözcüsü Dr. Aleksandr Myasnikov, enteresan açıklamalarına bir yenisini daha eklemiş.

REKLAM

Tamamen yok olmayacağını söylemişti

REKLAM

Daha önce “Yeni tip Corona virüs ‘ebediyen’ geldi” minvalinde laflar etmişti doktor. Pandeminin sona ermesinin ardından yeni tip Corona virüsün tamamen yok olmayacağını söylemişti.

REKLAM

Bundan böyle gitmeyecek

Myasnikov, “Covid-19 artık ebediyen geldi ve bundan böyle gitmeyecek. Kardeşleri olan Corona virüslerin dünya genelinde akut solunum yolu hastalıklarına yol açtığı gibi bu virüs de insan Corona virüsünün altı türüne katılacak ve bundan böyle 7 Corona virüsümüz olacak” diye konuşmuştu.

Pandemiyi aratacak” diyor

Bir yeni açıklaması daha var doktorun. Dünyanın ilerleyen zamanda şu anda etkili olan Covid-19 pandemisini ‘aratacak’ daha ölümcül bir salgınla yüzleşeceğini belirtmiş.

“Daha ciddi bir salgın bekliyoruz”

Myasnikov, “Yüzde 30-35 ölümcül oranlı ciddi bir salgın bekliyoruz” diye bir öngörüde bulunmuş. Corona ile ilgili mevcut durumun dünyaya yeni salgına daha iyi hazırlanması için yardımcı olacağını söylemiş.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! Tüm marketler yeni çalışma saatleri

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti. Zincir marketler yarın itibariyle yeni saatleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir