REKLAM
X
Home / Genel / Cengiz Kurtoğlu Gözaltı Kararı

Cengiz Kurtoğlu Gözaltı Kararı

Cengiz Kurtoğlu gözaltı kararı… Sanat dünyasının sevilen isimlerinden olan Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı. Haberin devamı yazımızdadır.

İstanbul Sarıyer’de meşhur bir restoranda giden ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, aynı mekana davet nedeni ile giden iş adamı Mustafa Can ile aralarında çıkan bir tartışmanın ardından servis bıçağıyla saldırdı. Tarafları sakinleştirmede güçlük yaşayan restoran sakinleri ve diğer davetliler korku dolu anlar yaşadı.

Cengiz Kurtoğlu gözaltı

Olayın anının görüntüleri güvenlik kameralarına da anbean yansıdı. Olay esnasında iş insanı Mustafa Can adlı şahıs ise yüzünden yaralandı.

REKLAM

Olay gece yarısına yakın 23:45 de gerçekleşti. İddiaya göre bir arkadaşının doğum günü kutlaması için aldığı davete icabet eden Mustafa Can İstanbul, Sarıyer’de bulunan mekana gitti.

REKLAM

Cengiz Kurtoğlu ile aynı ortamda bulunan Mustafa Can aralarında geçen bir diyalog üzerine tartışmaya başladılar ve ardından bu tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü.

Servis Bıçağı İle Saldırdı İddiası

İddiaya göre Cengiz Kurtoğlu, iş insanı Mustafa Can’a masada gördüğü servis bıçağı ile saldırarak yüzüne zarar verdi. Olayı çevre sakinleri araya girerek duruma el koydu.

İş İnsanı Suratından Yaralandı

Olayına ardından ihbar üzerine mekana güvenlik güçleri sevk edildi. Cengiz Kurtoğlu burada gözaltına alınırken, yüzünden yaralanan Mustafa Can ise ünlü sanatçıdan şikayetçi oldu.

Cengiz Kurtoğlu Gözaltı İddiaları Doğru Mu?

Cengiz Kurtoğlu verdiği ifadeye göre kavganın nedeni olarak Mustafa Can adlı şahsın Orhan Gencebay ve diğer sanatçılara hakaret ettiği bu nedenle ailesi gibi gördüğü insanlar ile ilgili bu tarz konuşmaları duyunca bir an sinirlerine hakim olamayarak Mustafa Can adlı şahsa saldırıda bulunduğunu ifade etti. Ayrıca Mustafa Can adlı şahsın yüzünde oluşan yaranın bıçak ile değil arbede esnasında tırnak darbesiyle olduğunu ifade etti.

REKLAM

Olayın ertesi günü açıklama yapan Mustafa Can, Cengiz Kurtoğlu’nun alkollü olduğu bu nedenle kendisine hakaret ve saldırıda bulunduğunu ifade etti. Cengiz Kurtoğlu’nun özür dilemesinin ardından şikayetini geri alabileceği bilgisini de verdi.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.