REKLAM
X
Home / Genel / Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! Tüm marketler yeni çalışma saatleri

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! Tüm marketler yeni çalışma saatleri

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti. Zincir marketler yarın itibariyle yeni saatleriyle açılıp kapanacak. İşte A101, Bim, Şok, Migros Ve Carrefoursa marketlerin yeni çalışma saatleri!

REKLAM

Tam kapanmanın 17 Haziran pazartesi sonlanmasıyla A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa yeni çalışma saatlerini yayınladı. Vatandaşlar market yasağının sonlandıktan sonra yeni saatleri merak ediyor. Peki, bugün Migros, Bim, A101, ŞOK saat kaçta açılacak? A101, Şok, Bim, Carrefoursa ve Migros kaçta kapanacak? Koronavirüs pandemisi sebebiyle ülkemizde bugün itibariyle marketler yeni çalışma saatleriyle 17 mayıs ve1 haziran tarihinde yeni saatler yayınlandı!

Kapanma boyunca marketlerin de çalışma saatlerinde değişiklik yapıldı. Bu sebeple vatandaşlar internet sayfalarında sık sık marketlerin çalışma saatlerini sorguluyor. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ilde gönderilen genelgeye göre Migros, BİM, A101, ŞOK gibi zincir marketler 17 Mayıs tarihinden itibaren yeni saatler geçerli olacak.

REKLAM

Bim marketler 17 mayıs 2021 açılış saati 09.00’da olacak. Hafta içi Bim açılış saati 09.00 olarak belirlenirken Bim kapanış saati 20.00 olarak belirlendi. Bim hafta sonu 10.00’da açık olurken kapanış saati 17.00 olacak!

REKLAM

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Bilim Kurulu Toplantısı Sonrası Önemli Açıklamalar

Bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanan bilim kurulu pandemi süreci ve 3 doz aşı ile ilgili önemli kararlar aldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir