REKLAM
X
Home / Genel / Annegret Raunigk Anne Oldu

Annegret Raunigk Anne Oldu

Annegret Raunigk 70 yaşında hamile kalan Alman Annegret Raunigk yalnızca yaşı ile değil hamile kalma şekli ile de bu kadarı olmaz dedirtti. Normal yollar ile hamile kalmayarak klinik vasıtası ile gebeliği oluşturulan kadın sperm örneğini bakın kimden aldı? Detaylar yazımızın devamındadır.

Annegret Raunigk

70 yaşında hamile kalan kadın dördüz doğurdu. İlerleyen yaşın etkisi ile hamile kalmanın ve çocuk yetiştirmenin oldukça zor olduğu bir dönemde Alman Annegret Raunigk isimli kadın dördüz doğurarak herkesi şaşırttı.

Annegret Raunigk adındaki bu kadın torunundan aldığı sperm ile hamile kaldı. Klinikte enjekte edilerek döllenmenin gerçekleşmesi ile dördüz dünyaya getirdi. Pek çok kadın günümüzde genç ve sağlıklı olmasına rağmen çocuk sahibi olmak istemezken bu Annegret Raunigk isimli bu kadın ilerleyen yaşında hamile kalarak tüm dünyayı şaşırttı.

REKLAM

Elde edilen bilgilere göre Annegret Raunigk en küçük kızının kardeş istemesi nedeni ile doğum yapmaya karar verdi. Gittiği birçok klinik ilerleyen yaşı nedeni ile Annegret Raunigk isimli emekli öğretmen kadını geri çevirdi.

REKLAM

İlerleyen yaşına aldırmadan ısrarla çocuk sahibi olmaya çalışan Annegret Raunigk sonunda bir klinik ile anlaşarak klinikte hamile kaldı ve dördüz doğurdu.

Akıllara durgunluk veren bu olayın perde arkasında oldukça şaşırtıcı ve birçok toplum tarafından kabul edilemeyecek bir şekilde kendi torununun spermleri ile hamile kalan Annegret Raunigk, sıra dışı bir olaya imza attı.

Yapılan tetkikler sonucunda doktorunun dördüz çocuğu olacağı haberi ile büyük bir şok yaşayan Annegret Raunigk isimli kadının 3 oğlu ve 1 kızı dünyaya geldi. Toplamda 17 çocuğu bulunan Annegret Raunigk oldukça sıra dışı bir hayat yaşamaya devam ediyor.

About Bahtiyar ÇİÇEK

Check Also

Kanserin İlacı Kırmızı Pancar

Küresel çapta etkisini sürdüren corona virüsle mücadelede, alınan önlemlerin yanında bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi gerekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.