REKLAM
X
Home / Genel / 1 Haziran normalleşme sürecinde neler belirlendi? Merak edilen tüm detaylar…1 Haziran normalleşme sürecinde neler belirlendi?

1 Haziran normalleşme sürecinde neler belirlendi? Merak edilen tüm detaylar…1 Haziran normalleşme sürecinde neler belirlendi?

Geçtiğimiz günlerde gelen açıklamalara bakılacak olduğu zaman 1 Haziran normalleşme süreci için nasıl belirlemeler olacağı en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Gelen son dakika açıklamalarına bakılacak olduğu zaman sahil, park, bahçe gibi kişiler arasında iki metre şart olmak koşulu ile vatandaşlar maskesiz bir şekilde oturup dolaşabilecekler.

Korona virüs salgını süreci kapsamında başlayan kademeli normalleşme sürecinde Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından çarpıcı açıklamalar geldi. Gelen açıklamalar sırasında; “Haziran ayında yoğun bir aşılama kampanyası yürüterek, ülkemiz genelinde normalleşmeyi temin etmeyi hedefliyoruz.” İfadelerine yer verdi.

REKLAM

Şu an tam normalleşme sürecine az bir zaman kala nasıl bir yol izlenecek olduğu en merak edilen konulardan bir tanesi olmaya başladı.

REKLAM

About Dilara Kal

Check Also

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! Tüm marketler yeni çalışma saatleri

REKLAM Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti. Zincir marketler yarın itibariyle yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir